Rezultate Liga 5 si Liga 6

IMG_1676
Voinţa Valcani - Comloşu Mare, nu s-a disputat din cauza ca cei de la Comlosul Mare nu s-au prezentat la meci. Motivul invocat, nu a ajuns autobuzul la timp pentru ca nu au stiut ca in luna octombrie se joaca de la ora 16. Nu stiau ca se schimba ora de joc.

LIGA A 5-a:

SERIA 1

Voinţa Biled 6
Mureşul Igriş 1

Voinţa Şandra 0
Mama Mia II 3

Avântul Periam 1
Plavii Delia Sânpetru Mare 4

Mureşul Cenad 8
Unirea Grabaţi 1

Ieceana Iecea Mare 0
Giroc 2

Tricoul 1 Iunie 3
Glentoran Carani 0

AS Carani 1
Cocoşul Orţişoara 1

Voinţa Valcani- Comloşu Mare, nu s-a disputat.

Clasamentul: primele 3 si ultimile 3:

1 Cocoşul Orţişoara 19
2 Tricoul 1 Iunie 18
3 Plavii Delia Sânpetru Mare 18
……………………………………
14 Glentoran Carani 3
15 Mureşul Igriş 2
16 Voinţa Şandra 0

SERIA 2

FC Parţa 1
Unirea Banloc 0

Unirea Ghilad 2
Inter Foeni 5

AS Agrotrifan Sânmihaiu Român 1
Progresul Gătaia 3

Moraviţa 0
Unirea Cerneteaz 0

AS Murani 4
Gloria Moşniţa Nouă 3

Viitorul Pădureni 3
Solventul Timişoara 1

Diniăşanca Diniaş 0
Progresul Ciacova 3
Clasamentul: primele 3 si ultimile 3:

1 Progresul Gătaia 24
2 Progresul Ciacova 15
3 Inter Foeni 15
…………………………………….
13 Unirea Ghilad 6
14 Diniăşanca Diniaş 6
15 Solventul Timişoara 3

SERIA 3

Timişul Urseni 2
Lorena Giarmata Vii 3

ASU Politehnica 7
Olimpia Bucovăţ 0

Ictar Budinţ 2
Boldur 3

FC Bazoş 3
Avântul Chizătău 2

Gran Plaz Liebling 1
Bacova 1

Meget Remetea Mare 3
Avântul Topolovăţul Mare 0

Progresul Racoviţa 5
Nădrag 0

 

Clasamentul: primele 3 si ultimile 3:

1 ASU Politehnica 21
2 Progresul Racoviţa 21
3 FC Bazoş 18
…………………………………………..
13 Nădrag 4
14 Meget Remetea Mare 3
15 Gran Plaz Liebling 1
Liga a 6-a:

Seria 1

AS Banatul Nerău – AS Pindul Dudeștii Noi 1-1,
Unirea Tomnatic – Banatul Teremia Mică 4-2,
Comloșu Mare II – Comloșu Mic 4-1,
Sânnicolau Mare II – Steaua Roșie Bulgăruș 4-1,
FC Cenei – Spartak Gotlob 1-0,
Triplex Beba Veche – Checeana Checea 6-1,
Pobeda Dudeștii Vechi II – AS Teremia Mare 0-5,
Hoc Lenauheim – Pesac 1-2.

Clasament primele 3:

1.Sânnicolau Mare II 19p (27-10)
2. Tomnatic 16p (22-11),
3. Nerău II 16p (12-5).

Seria 2

Cocoşul Orţişoara II – AS Fibiș 1-1,
AS Mașloc – AS Calacea 1-1,
Chineszul Satchinez – Bencecul de Sus 2-0,
Speranța Bazoșul Nou – AS Cornești 0-12,
Bărăteaz – AS Seceani 3-0,
Bencecu de Jos – Steaua Roșie Variaș 0-4,
Atletic Timișoara – Cocoșul Hodoni 7-2,
Juventus Pișchia – Remetea Ianova 2000 2-2
Clasament primele 4:

1 Remetea Ianova 2000 19p (27-5)
2 Steaua Roșie Variaș 19p (25-3)
3 Juventus Pișchia 19p (21-5)
4 AS Cornești 18p (37-5)

Seria 3
Radnichi Soca – AS Răuți 4-4,
Gloria Uivar – Bârzava Partoș 4-1,
Progresul Ciacova II – Obilici Sânmartinul Sârbesc 1-2,
Vulturii Giulvăz – Șoimii Pustiniș 2-2,
AS Bya Livezile – Recolta Stamora Germana 0-3,
AS FC Deta II – Recolta Stamora Germana 1-1,
Flamingo Ofsenița – AS Petromani 1-1,
Avântul Jamu Mare – AS Dacia Cărpiniș 0-2
clasament primele 3

1 AS Dacia Cărpiniș 21 p (30- 3)
2 Recolta Stamora Germana 19 p (29-10)
3 Recolta Stamora Germana 19 p (24- 3)

SORIN NEAMTU

yim Rezultate Liga 5 si Liga 6gmail Rezultate Liga 5 si Liga 6bookmark Rezultate Liga 5 si Liga 6delicious Rezultate Liga 5 si Liga 6digg Rezultate Liga 5 si Liga 6myspace Rezultate Liga 5 si Liga 6share save 120 16 Rezultate Liga 5 si Liga 6

Lasa un comentariu

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

National